Obvodní kolo v lehkoatletickém trojboji ŠD

AktualityAktuality ze školní družinyUncategorizedKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Obvodní kolo v lehkoatletickém trojboji ŠD

Ve středu 7. června se na našem školním hřišti uskutečnilo Obvodní kolo v lehkoatletickém trojboji ŠD. Závod byl rozdělen na 3 disciplíny: hod kriketovým míčkem, skok daleký z místa a běh na 60 m. Akce se zúčastnilo 6 škol z městské části Brno – sever. Žáci bojovali ve 4 kategoriích, které se dělily na mladší dívky a mladší chlapce (1. +2. třídy), starší dívky a starší chlapce (3. +4. třídy). Naši školní družinu reprezentovalo 8 žáků, jmenovitě Tereza Vaculíková 2. D, Sofie Špičková 2. D, Adam Peška 2. B, Samuel Benčík 2. D, Karolína Krausová 3. B, Viktorie Honková 3. B, Samuel Filipín 3. B a Oliver Štecha 4. A. Všichni naši žáci podali maximální výkony, které je vynesly na konečné první místo v kategorii škol. Obhájili tak své vítězství a putovní pohár pro vítěze obvodu zůstává s hrdostí na naší škole. Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci a jejich výborné výkony. Zároveň jim také gratulujeme k zisku poháru pro nejúspěšnější školní družinu a budeme jim držet palce v Městském kole, které se bude konat 14. června na ZŠ Mutěnická.

Kolektiv vychovatel ŠD

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz