Velký úspěch v krajském finále!

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Velký úspěch v krajském finále!

Perfektní výkon podalo družstvo ZŠ Janouškova v krajském finále 20. ročníku fotbalového turnaje McDonald´s Cup, kam se probojovalo po předchozích vítězstvích v okrskovém a městském kole. Ve středu 24. května se stala naše škola pořadatelem kola krajského, ve kterém se ve dvou kategoriích utkalo celkem 16 školních výběrů z Jihomoravského kraje. Ve starší měla zastoupení i ZŠ Janouškova a tým čtvrťáků a páťáků si vedl skvěle! Po úvodní prohře s boskovickou školou 0:1 už hráči v dalších zápasech ve skupině nezaváhali a dokonce dokázali semifinálovým i finálovým zápasem projít bez obdrženého gólu, a byť překvapivě, tak naprosto zaslouženě zvítězili! Prvním místem si náš tým vybojoval účast na republikovém finále v Plzni. Gratulujeme a budeme držet palce!

Tým ZŠ Janouškova tvořili: Dan Lebart, Viktor Cetl, Oliver Štecha (všichni 4. B), Lucie Dittrichová 5. A, Július Polóni, Richard Machát, Dominik Benčík, Martin Langer, Marek Havrlant, Adam Knos (všichni 5. B). Poděkování patří i třídě 9. B, která se velkou měrou podílela na pořádání celého turnaje.

Tomáš Němčanský a Radim Bubeníček

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz