Městské finále McDonald´s Cupu

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Městské finále McDonald´s Cupu

Jak už jsme uvedli dříve, výběry malých fotbalistů ZŠ Janouškova dokázaly v obou kategoriích postoupit z okrskových kol mezi čtyři nejlepší týmy města Brna. Ve čtvrtek 18. května proběhlo městské finále a obě mužstva si vedla skvěle! Mladší družstvo našlo přemožitele pouze v ZŠ Novolíšeňská a skončilo na krásném druhém místě, starší po dvou výhrách a jedné remíze dokonce celý turnaj vyhrálo a vybojovalo tak postup do krajského finále! Gratulujeme a držíme palce do dalších bojů! Turnaj odehráli:

v kategorii A: Martin Karpíšek, Nikolas Zoran, Matěj Zíma, Libor Hájek, Adam Tichák, Michal Toman, David Hosnedel, Sam Filipín, Šimon Komárek, Petr Serioszka.

v kategorii B: Dan Lebart, Oliver Štecha, Adam Knos, Lucie Dittrichová, Richard Machát, Dominik Benčík, Martin Langer, Július Polóni, Viktor Cetl, Marek Haverlant.

Radim Bubeníček a Tomáš Němčanský

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz